شرایط و قوانین

با تشکر از اعتماد شما در انتخاب سامانه بیمه چند

ورود شما به وب سایت و برنامه بیمه چند و استفاده ازمحصولات و خدمات آن بیانگر آگاهی و موافقت شما با شرایط و قوانین سایت میباشد، خواهشمند است پیش از هرگونه بهره برداری از سامانه، قوانین و مقررات را به دقت مطالعه بفرمایید و در صورت وجود ابهام، پیش از اقدام به خرید با کارشناسان ما مشورت نمائید.
بیمه چند تابع شرایط و قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف‌کننده و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران است. ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت از سوی بیمه گذار است. لازم به ذکر است، عمل به قوانین سایت به عنوان یک قرارداد، الزامی است.

کاربر یا مشتری یا بیمه‌گذار:

کاربر یا مشتری یا بیمه‌گذار که پس از این به وی بیمه گذار اطلاق میگردد، به شخص حقیقی یا حقوقی گفته می‌شود که با ثبت اطلاعات شخصی یا سازمانی خود به صورت آنلاین یا تلفنی اقدام به درج سفارش یا هر گونه استفاده از خدمات این سایت نماید، مشخصات وي نیز در بيمه نامه ذكر مي گردد و پرداخت حق بيمه را تعهد مي نمايد. بیمه گذاران با قراردادن اطلاعات خود در پروفایل سایت بیمه چند، رضایت خود را مبنی بر دریافت تماس، پیام در شبکه های اجتماعی یا پیام کوتاه یا ایمیل از سوی بیمه چند اعلام می نمایند.
شخصی که با استفاده از اطلاعات خود نسبت به ثبت سفارش، خرید یا دریافت خدمات برای شخص دیگری اقدام می‌کند، نیز به عنوان بیمه گذار شناخته شده و ملزم به رعایت تمامی قوانین حاکم بین بیمه چند و بیمه گذار می‌باشد.

نماینده بیمه:

نماینده رسمی بیمه آسیا دارای مجوز فعالیت از شرکت بیمه آسیا و بیمه مرکزی است که اطلاعات و اعتبار مجوز های وی در سایت بیمه آسیا و سایت بیمه مرکزی قابل رویت میباشد.

بیمه گر:

به شركت بيمه اي اطلاق می شود که دارای مجوز رسمی از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای ارائه ی خدمات و محصولات بیمه ای است و مشخصات آن در بيمه نامه قـيد شده و جبـران خسارات و پرداخت غرامات ناشي از حوادث احتمالي طبق شرايط مقــرر در بيمه نامه را به عهده مي‌گيرد. در این سامانه منظور از بیمه گر شرکت سهامی بیمه آسیا میباشد.

بيمه شده:

به اموال، شخص یا اشخاصی گفته میشودكه بیمه گذار به دلیل احتمال وقوع خطر، آن را بیمه میکند.

فسخ بیمه نامه:

ساقط شدن اعتبار بیمه نامه از تاریخ درخواست فسخ به بعد .

ابطال بیمه نامه:

ساقط شدن اعتبار بیمه نامه از ابتدای زمان شروع آن.

بیمه چند یک سامانه مدیریت مشاوره و فروش آنلاین خدمات بیمه ای است. در بیمه چند هیچ گونه کالایی فروخته نمی‌شود. آنچه که بیمه گذار می‌تواند از این سامانه دریافت نماید، خدمات، مدیریت بیمه و مشاوره و خرید بیمه‌نامه است. استفاده از خدمات مدیریت و مشاوره بیمه ای برای بیمه گذار رایگان و خرید بیمه‌نامه برای بیمه گذار شامل هزینه می‌باشد. کلیه بیمه‌های قابل فروش در بیمه چند با توجه به درخواست بیمه گذار توسط نمایندگی رسمی کد 24421 بیمه آسیا که مورد تائید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران نیز میباشد صادر، و برای بیمه گذاران طبق آدرس ثبت شده ارسال می‌شود.
پرداخت مبلغ به منزله صدور قطی بیمه نامه نمیباشد و صدور نهایی منوط به شرایط و قوانین داخلی شرکت بیمه آسیا است که روند پذیرش یا عدم پذیرش به اطلاع بیمه گذار خواهد رسید.

کلیه درخواست های بیمه گذاران روزانه تا ساعت 19 بررسی میگردد و در صورت عدم وجود مشکلات در همان روز جهت صدور اقدام میگردد و نیز در همان روز یا اولین روز کاری بعدی ارسال میگردد. با توجه به اینکه بیمه از ساعت ۲۴:۰۰ روز صدور اعتبار پیدا می‌کند، لازم است حداقل ۲ روز پیش از اتمام بیمه‌نامه خود، اقدام به سفارش بیمه نمایید. در غیر این صورت مسئولیت مشکلات احتمالی به عهده بیمه گذار می‌باشد. بیمه چند تمام تلاش خود را خواهد نمود تا بیمه‌های بامحدودیت زمانی رادر اولویت قرار داده و در زمان کوتاه‌تری پیگیری و صادر نماید.
بیمه گذاران می‌توانند در تمامی ساعات شبانه روز در هفته و به صورت ۲۴ ساعته اقدام به ارسال درخواست نمایند.
چنانچه درخواست بیمه گذار به هر عنوان امکان عملی شدن را نداشته باشد، بیمه چند ملزم است در اولین روز کاری بعد از ارسال درخواست توسط بیمه گذار، او را مطلع سازد و در اولین فرصت ممکن، نسبت به عودت وجه پرداختی بیمه گذار اقدام ‌نماید.
بیمه گذار موظف است در هنگام ثبت درخواست خرید، با آگاهی کامل و اطلاع از شرایط بیمه‌نامه درخواستی خود، اطلاعات مورد نیاز جهت خرید بیمه‌نامه جدید را به دقت وارد نماید و در هنگام تحویل بیمه‌نامه جدیدنسبت به تحویل بیمه‌نامه قبلی اقدام نماید. چنانچه اطلاعات ارسالی توسط بیمه گذار دارای هر گونه ایرادی باشد یا در هنگام تحویل بیمه‌نامه جدید، بیمه‌نامه قبلی تحویل نگردد، درخواست خرید بیمه گذار غیر معتبر بوده و بیمه چند حق پیگیری جهت جبران ضرر و زیان احتمالی را برای خود محفوظ می‌داند. بدیهی است، در صورت نبود شرایط ذکر شده، بیمه‌نامه تحویل داده نمی‌شود.
بیمه گذاران می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای دریافت سفارش خود وارد نمایند و در این صورت تحویل گیرنده هنگام دریافت می‌بایست کارت شناسایی به همراه داشته باشد.
تمامی بیمه نامه های صادر شده در بیمه چند ، کاملاً مطابق با درخواست بیمه گذار صادر می شود. تمام مواردی که بیمه گذار در هنگام خرید در سیستم های بیمه چند ، اعم از وبسایت و اپلیکیشن وارد می نماید، از جمله سابقه ی عدم خسارت، سطح پوشش های مالی و جانی مورد درخواست، پوشش های جانبی تکمیلی بیمه نامه و دیگر موارد انتخابی، به عنوان درخواست قطعی بیمه گذار تلقی شده و تمام مسئولیت ناشی از انتخاب های انجام شده بر عهده ی بیمه گذار می باشد.
بیمه گذاران حقوقی برای دریافت فاکتور حقوقی می‌بایست درخواست خود را جداگانه به بیمه چند اعلام نمایند.
بیمه گذار موظف است جهت نهایی نمودن سفارش، مبلغ بیمه‌نامه را از طریق درگاه پرداخت درون سایت bimechand.com به صورت آنلاین پرداخت نماید. چنانچه امکان پرداخت به روش های دیگر وجود داشته باشد، در هنگام ثبت درخواست به اطلاع بیمه گذار می‌رسد و در این صورت نهایی نمودن درخواست منوط به پرداخت آنلاین نمی‌باشد. در مواردی که مغایرت قیمت بین حق بیمه و مبلغ پرداختی بیمه گذار وجود دارد، بیمه گذار موظف خواهد بود مابه التفاوت را پرداخت کند تا بیمه نامه صادر گردد.
تحویل سفارش در مکان‌هایی که دارای آدرس قابل استناد نمی‌باشد، همانند اماکن عمومی، امکان پذیر نخواهد بود. به استثناء افرادی که به صورت ثابت در آن محل مشغول فعالیت رسمی باشند. (به عنوان مثال کارکنان ادارات)

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی:

تمامی بیمه گذاران بیمه چند می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ ملت در سایت بیمه چند هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.
توجه داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل پردازش، صدور و ارسال می‏‌شود.

پرداخت حواله ای :

برای بیمه هایی که امکان استعلام نرخ آنها در سایت وجود ندارد و توسط بیمه چند اعلام میگردد، میتوان از طریق انتقال وجه به حساب یا کارت به کارت پرداخت را انجام داد.
شماره حساب :3200163733
شماره کارت :1111-2222-3333-4444
بانک ملت به نام لیلا جمالی

بیمه گذار می‌تواند در هر مرحله قبل از پرداخت مبلغ بیمه ‌نامه، از خرید خود انصراف دهد. چنانچه درخواست انصراف پس از پرداخت مبلغ بیمه از طرف بیمه گذار اعلام شود و بیمه درخواستی هنوز صادر نشده باشد، بیمه چند موظف است کلیه مبالغ پرداختی را به بیمه گذار مسترد کند. در صورتی که بیمه درخواستی صادر شده باشد، پرداخت وجه منوط به قوانین داخلی و قبول شرکت بیمه آسیا برای ابطال و یا فسخ بیمه خواهد بود، در غیر این صورت استرداد وجه مقدور نمی‌باشد.

در حال حاضر، بیمه چند به بیمه گذاران در سطح شهر قزوین خدمات فروش بیمه و ارسال رایگان ارائه می‌نماید که سفارشات به صورت روزانه تحویل تحویل مشتریان می شود.

از زمان ورود بیمه گذار با نام کاربری اختصاصی خود، بیمه گذار می‌تواند از خدمات بیمه چند استفاده نماید. ورود بیمه گذار به معنی قبول همکاری با بیمه چند می‌باشد. بیمه گذار می‌تواند در هر لحظه از حساب کاربری خود خارج شود یا اپلیکیشن بیمه چند را از روی دستگاه خود حذف نماید اما این موضوع به منزله انصراف از همکاری با بیمه چند نمی‌باشد. جهت خاتمه‌ی همکاری بیمه گذار می‌تواند درخواست خود را از طریق ایمیل (info@bimechand.com) به پشتیبانی بیمه چند اعلام نماید، علیرغم اینکه بیمه چند سعی می‌کند، نسبت به ارائه‌ی خدمات مطلوب به بیمه گذار جهت حفظ همکاری اقدام نماید ولی در صورت درخواست بیمه گذار، بیمه چند نسبت به حذف اطلاعات و قطع همکاری با بیمه گذار اقدام خواهد نمود. لازم به ذکر است استفاده از خدمات بیمه چند هیچ محدودیتی برای بیمه گذار جهت استفاده از خدمات بیمه‌ای یا سامانه‌های مشابه شرکت‌ها یا اشخاص دیگر ایجاد نمی‌کند.
درمواردزیر بیمه چند میتواندبدون توضیح علت،درصورت تشخیص، عضویت بیمه گذاران راپایان دهد:
تخلف از قوانین جمهوری اسلامی ایران
تخلف از قوانین سایت
جعل هویت اشخاص

تمام مطالب ارائه شده در سامانه بیمه چند ، مانند لوگو، متون، آیکون ها، تصاویر، علائم تجاری، موارد قابل دانلود و کلیه محتوای تولید شده، اسامی خدمات قابل ارائه، جزئی از اموال بیمه چند محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود، در انحصار بیمه چند است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، نقض حق مالکیت معنوی محسوب شده و حق پیگرد قانونی را برای بیمه چند محفوظ می‏‌دارد.
درصورت استفاده از هر یک از خدمات بیمه چند ،بیمه گذاران مسئول حفظ اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده ایشان است.
مسئولیت ارائه اطلاعات صحیح برای صدور بیمه نامه بر عهده ی بیمه گذار است. لذا مسئولیت هرگونه اشتباهِ وی در ورود اطلاعات که منتهی به صدور اشتباهِ بیمه نامه و در نتیجه ضرر و زیان بیمه گذار یا بیمه چند شود، بر عهده بیمه گذار میباشد.
در صورتی که بیمه گذار اطلاعات را به صورت صحیح ارائه کند اما بیمه چند در ورود اطلاعات وی دچار اشتباه شود، مسئولیت آن با بیمه چند خواهد بود. در این صورت، بیمه گذار باید ظرف 48 ساعت اشتباه صورت گرفته در ورود اطلاعات بیمه نامه را کتبا به بیمه چند متذکر شده و درخواست صدور الحاقیه را بنماید. در صورتی که بیمه گذار این کار را انجام ندهد، می پذیرد که مسئولیت اشتباه بعد 48 ساعت از بیمه چند ساقط و به وی منتقل خواهد شد.

راه های ارتباطی رسمی بیمه چند ـ ازطریق شماره تماس، سامانه پیامکی، ایمیل و یا شبکه‌های اجتماعی میباشد که در قسمت تماس باما درج شده است و بیمه چند ازطریق شماره تماس02833664456، سامانه پیامکی30005551111111، و ایمیل info@bimechand.com با بیمه گذار ارتباط برقرار میکند و هرگونه تماس از راههای دیگرسوء استفاده از نام بیمه چند محسوب می شود و تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.
شما می‌توانید از سرویس‌ها و خدمات بیمه چند استفاده کنید یا سفارش خود را اینترنتی ثبت کنید یا به آدرس info@bimechand.com ایمیل ‌بزنید یا با بیمه چند چت کنید.
هنگامی که بیمه گذار از خدمات بیمه چند استفاده کرده و یا هرنوع محصول بیمه‌ای را از بیمه چند می‌خرد، یا سفارش اینترنتی خود را ثبت یا نهایی می‏‌کند و یا با بیمه چند از طریق تلفن، ایمیل و یا قسمت تماس با ما ارتباط برقرار می کند، این ارتباطات به صورت الکترونیکی و یا تلفنی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست بیمه گذار با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، وی موافقت می‌‏کند که بیمه چند به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) و یا تلفنی به درخواست ایشان پاسخ دهد. همچنین نشانی ایمیل و شماره تلفن‌های ثابت و همراه که بیمه گذار در پروفایل خود یا در مراحل خرید محصول ثبت می‌کند، تنها نشانی ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید بیمه گذار است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های بیمه چند از طریق آن ها صورت می‌گیرد.
چنانچه بیمه گذار تمایلی به دریافت خبر رسانی‌ها ، سرویس‌های ویژه، رویدادها و ... نداشته باشد می‌تواند از طریق وب‌سایت یا اپلیکیشن نسبت به مدیریت این موارد اقدام نماید.
ممکن است بیمه چند سؤالات نظرسنجی خود را قبل یا بعد از انجام خرید یا استفاده از سامانه‌ی مدیریت بیمه از طریق تماس پرسیده و یا با پیامک برای بیمه گذار ارسال نماید.

بیمه چند متعهد است در حد توان از حریم شخصی شما محافظت نماید.